Produkte > KYOCERA AVX > TLCR476M010RTA
TLCR476M010RTA
TLCR476M010RTA KYOCERA AVX
tlc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1967 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLCR476M010RTA KYOCERA AVX
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TLCR476M010RTA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLCR476M010RTA tlc.pdf
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TLCR476M010RTA TLCR476M010RTA Hersteller : KYOCERA AVX Components tlc.pdf Cap Tant Solid 47uF 10V R CASE 20%( 2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TLCR476M010RTA TLCR476M010RTA Hersteller : KYOCERA AVX tlc.pdf Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TLCR476M010RTA TLCR476M010RTA Hersteller : Kyocera AVX tlc.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20%