TLMQ2ADR015FTD
TLMQ2ADR015FTD TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: TLMQ 0805 0.75W R015 1% 50PPM 5K
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 15 MOhms
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLMQ2ADR015FTD TE Connectivity Passive Product
Description: TLMQ 0805 0.75W R015 1% 50PPM 5K, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 15 MOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLMQ2ADR015FTD TLMQ2ADR015FTD Hersteller : TE Connectivity / CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=2176776-5 Current Sense Resistors - SMD TLMQ 0805 0.75W R015 1% 50PPM 5K RL
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TLMQ2ADR015FTD TLMQ2ADR015FTD Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=2176776-5 Description: TLMQ 0805 0.75W R015 1% 50PPM 5K
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 15 MOhms