TLMQ3ADR030FTE
TLMQ3ADR030FTE TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: TLMQ 2512 2W R030 1% 50PPM 4K RL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 30 mOhms
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLMQ3ADR030FTE TE Connectivity Passive Product
Description: TLMQ 2512 2W R030 1% 50PPM 4K RL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 30 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLMQ3ADR030FTE TLMQ3ADR030FTE Hersteller : TE Connectivity / CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176779-2 Current Sense Resistors - SMD TLMQ 2512 2W R030 1% 50PPM 4K RL
auf Bestellung 3990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TLMQ3ADR030FTE TLMQ3ADR030FTE Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176779-2 Description: TLMQ 2512 2W R030 1% 50PPM 4K RL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 30 mOhms