Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV1117-15IDRJR
TLV1117-15IDRJR
TLV1117-15IDRJR Texas Instruments
TLV1117.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.5V 800MA 8-SON
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SON (4x4)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
auf Bestellung 3115 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 436
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV1117-15IDRJR Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.5V 800MA 8-SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SON (4x4), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV1117-15IDRJR Hersteller : Texas Instruments TLV1117.pdf LDO Regulator Pos 1.5V 0.8A 8-Pin WSON EP T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 454
TLV1117-15IDRJR TLV1117.pdf
auf Bestellung 20 Stücke:
TLV1117-15IDRJR TLV1117-15IDRJR Hersteller : Texas Instruments TLV1117.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 800MA 8-SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
PSRR: 75dB (120Hz)