Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV1117-18IDCYG3
TLV1117-18IDCYG3
TLV1117-18IDCYG3 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Part Status: Obsolete
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
auf Bestellung 1240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1240
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV1117-18IDCYG3 Texas Instruments
Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Part Status: Obsolete, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Weitere Produktangebote TLV1117-18IDCYG3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV1117-18IDCYG3 TLV1117-18IDCYG3 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Obsolete
PSRR: 75dB (120Hz)
Produkt ist nicht verfügbar
TLV1117-18IDCYG3 TLV1117-18IDCYG3 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg