Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV1117-18IDRJR
TLV1117-18IDRJR
TLV1117-18IDRJR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Hersteller: Texas Instruments
LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV1117-18IDRJR Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8-SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SON (4x4), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV1117-18IDRJR TLV1117-18IDRJR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8-SON
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SON (4x4)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
auf Bestellung 1765 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TLV1117-18IDRJR TLV1117-18IDRJR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 8-Pin WSON EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
PSRR: 75dB (120Hz)