Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV1117LV33EVM-714
TLV1117LV33EVM-714
TLV1117LV33EVM-714 Texas Instruments
slvu449b.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TLV1117LV33
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V
Current - Output: 1A
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TLV1117LV33
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV1117LV33EVM-714 Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TLV1117LV33, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 1.8V ~ 5.5V, Current - Output: 1A, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TLV1117LV33, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Contents: Board(s).