Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV170IDBVT
TLV170IDBVT
TLV170IDBVT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv170
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 125µA
Slew Rate: 0.4V/µs
Gain Bandwidth Product: 1.2 MHz
Current - Input Bias: 10 pA
Voltage - Input Offset: 500 µV
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 17 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV170IDBVT Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 125µA, Slew Rate: 0.4V/µs, Gain Bandwidth Product: 1.2 MHz, Current - Input Bias: 10 pA, Voltage - Input Offset: 500 µV, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 17 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV170IDBVT TLV170IDBVT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv170 Operational Amplifiers - Op Amps Single 36-V 1.2-MH z low-power operati A 595-TLV170IDBVR
auf Bestellung 29204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TLV170IDBVT TLV170IDBVT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv170 Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 125µA
Slew Rate: 0.4V/µs
Current - Input Bias: 10 pA
Voltage - Input Offset: 500 µV
Part Status: Active
Number of Circuits: 1