Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV2170IDGKT
TLV2170IDGKT
TLV2170IDGKT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv2170
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 125µA (x2 Channels)
Slew Rate: 0.4V/µs
Gain Bandwidth Product: 1.2 MHz
Current - Input Bias: 10 pA
Voltage - Input Offset: 500 µV
Supplier Device Package: 8-VSSOP
Number of Circuits: 2
Current - Output / Channel: 17 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
auf Bestellung 18250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV2170IDGKT Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Standard, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 125µA (x2 Channels), Slew Rate: 0.4V/µs, Gain Bandwidth Product: 1.2 MHz, Current - Input Bias: 10 pA, Voltage - Input Offset: 500 µV, Supplier Device Package: 8-VSSOP, Number of Circuits: 2, Current - Output / Channel: 17 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV2170IDGKT TLV2170IDGKT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv2170 Operational Amplifiers - Op Amps Dual 36-V 1.2-MHz low-power operation A 595-TLV2170IDGKR
auf Bestellung 1886 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TLV2170IDGKT TLV2170IDGKT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv2170 Description: IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard
Slew Rate: 0.4V/µs
Current - Input Bias: 10 pA
Voltage - Input Offset: 500 µV
Number of Circuits: 2
Mindestbestellmenge: 9
TLV2170IDGKT TLV2170IDGKT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv2170 Op Amp Dual Low Power Amplifier R-R O/P ±18V/36V 8-Pin VSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar