Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV2217-18KVURG3
TLV2217-18KVURG3
TLV2217-18KVURG3 Texas Instruments
slvs067m.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO252-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
PSRR: 62dB (120Hz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage
auf Bestellung 23134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 147
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV2217-18KVURG3 Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO252-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-252-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, PSRR: 62dB (120Hz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage.
Weitere Produktangebote TLV2217-18KVURG3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV2217-18KVURG3 TLV2217-18KVURG3 Hersteller : Texas Instruments slvs067m.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO252-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
PSRR: 62dB (120Hz)