Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV2217-25PWR
TLV2217-25PWR
TLV2217-25PWR Texas Instruments
slvs067m.pdf
Hersteller: Texas Instruments
LDO Voltage Regulators 2.5-V Fixed Voltage
auf Bestellung 1993 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV2217-25PWR Texas Instruments
Description: IC REG LIN 2.5V 500MA 20-TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 20-TSSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, PSRR: 62dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 500mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV2217-25PWR TLV2217-25PWR Hersteller : Texas Instruments slvs067m.pdf Description: IC REG LIN 2.5V 500MA 20-TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
PSRR: 62dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.5V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage
auf Bestellung 4556 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 178
TLV2217-25PWR slvs067m.pdf
auf Bestellung 328 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
PSRR: 62dB (120Hz)
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Output: 500mA
Voltage - Input (Max): 12V
PSRR: 62dB (120Hz)