Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV27L1IDBVRG4
TLV27L1IDBVRG4
TLV27L1IDBVRG4 Texas Instruments
slos378b.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Op Amp Single Micropower Amplifier R-R O/P ±8V/16V 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV27L1IDBVRG4 Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 7µA, Slew Rate: 0.06V/µs, Gain Bandwidth Product: 160 kHz, Current - Input Bias: 1 pA, Voltage - Input Offset: 500 µV, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 400 µA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 16 V.
Weitere Produktangebote TLV27L1IDBVRG4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 7µA
Slew Rate: 0.06V/µs
Gain Bandwidth Product: 160 kHz
Current - Input Bias: 1 pA
Voltage - Input Offset: 500 µV
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 400 µA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
TLV27L1IDBVRG4 TLV27L1IDBVRG4 Hersteller : Texas Instruments slos378b.pdf Operational Amplifiers - Op Amps 11-uA/Ch 160kHz RR-Out Op Amp