Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV71125125DSER
TLV71125125DSER
TLV71125125DSER Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710
Hersteller: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 1.2V2.5V 0.2A/0.2A 6-Pin WSON T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV71125125DSER Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 2.5/1.25V 6-WSON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 110 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 2, Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 1.25V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz), Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 200mA, -, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV71125125DSER TLV71125125DSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710 Description: IC REG LINEAR 2.5/1.25V 6-WSON
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-WFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 110 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 2
Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, 1.25V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 200mA, -
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
auf Bestellung 8205 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1315
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-WFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 2
Control Features: Enable
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 21
TLV71125125DSER TLV71125125DSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710 LDO Voltage Regulators Dual 200mA Output Lo w Noise High PSRR A 595-TLV71125125DSET
Mindestbestellmenge: 4
TLV71125125DSER TLV71125125DSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710 LDO Regulator Pos 1.2V2.5V 0.2A/0.2A 6-Pin WSON T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Output: 200mA
Voltage - Input (Max): 5.5V