Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV711285285DDSER
TLV711285285DDSER
TLV711285285DDSER Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 2.85/2.85V 6WSON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 110 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 2
Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, 2.85V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.215V @ 200mA, 0.215V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV711285285DDSER Texas Instruments
Description: IC REG LIN 2.85/2.85V 6WSON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 110 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 2, Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.85V, 2.85V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz), Voltage Dropout (Max): 0.215V @ 200mA, 0.215V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV711285285DDSER TLV711285285DDSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710 LDO Voltage Regulators DUAL 200MA OUT LO NO ISE HI PSRR LDO A 5 A 595-LV711285285DDSET
auf Bestellung 2990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TLV711285285DDSER TLV711285285DDSER Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv710 Description: IC REG LIN 2.85/2.85V 6WSON
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-WFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 2
Control Features: Enable
Part Status: Active