Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TLV840NADH29DBVR
TLV840NADH29DBVR
TLV840NADH29DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv840
Hersteller: Texas Instruments
Description: LOW-VOLTAGE SUPERVISOR WITH ADJU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active High
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 40µs Typical
Voltage - Threshold: 2.9V
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLV840NADH29DBVR Texas Instruments
Description: LOW-VOLTAGE SUPERVISOR WITH ADJU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active High, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 40µs Typical, Voltage - Threshold: 2.9V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLV840NADH29DBVR TLV840NADH29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv840 Supervisory Circuits Low-voltage supervis or with adjustable-
auf Bestellung 1059 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TLV840NADH29DBVR TLV840NADH29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv840 Description: LOW-VOLTAGE SUPERVISOR WITH ADJU
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Reset: Active High
Reset Timeout: 40µs Typical
Voltage - Threshold: 2.9V
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 23
TLV840NADH29DBVR TLV840NADH29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv840 Processor Supervisor 2.9V 1 Active High/Open Drain 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar