TLZ16C-GS08
TLZ16C-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tlz.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 18 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 14.9 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLZ16C-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 16V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 18 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 14.9 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLZ16C-GS08 TLZ16C-GS08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 18 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW