TLZ39E-GS08
TLZ39E-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tlz.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 35.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLZ39E-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 39V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 35.5 V.