TLZ3V3B-GS08
TLZ3V3B-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tlz.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLZ3V3B-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLZ3V3B-GS08 TLZ3V3B-GS08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Power - Max: 500 mW