Produkte > VISHAY > TLZ47-GS08
TLZ47-GS08 VISHAY
tlz.pdf
Hersteller: VISHAY
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLZ47-GS08 VISHAY
Description: DIODE ZENER 47V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 41.8 V.
Weitere Produktangebote TLZ47-GS08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLZ47-GS08 TLZ47-GS08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 47V 500MW SOD80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 41.8 V