TLZ6V2B-GS18
TLZ6V2B-GS18 Vishay Semiconductors
tlz.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 6.2 Volt 0.5 Watt IR = 3uA
auf Bestellung 6870 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLZ6V2B-GS18 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V.
Weitere Produktangebote TLZ6V2B-GS18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLZ6V2B-GS18 TLZ6V2B-GS18 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V