TMCS-20-8K-KIT
TMCS-20-8K-KIT Analog Devices Inc./Maxim Integrated
datasheet
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: ENCODER OPTCAL TTL VERT PIN HEAD
Packaging: Bulk
Output Type: TTL
Mounting Type: Chassis Mount
Orientation: Vertical
Termination Style: Pin Header
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Encoder Type: Optical
Detent: No
Pulses per Revolution: 8192
Actuator Type: Shaft
Built in Switch: No
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMCS-20-8K-KIT Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: ENCODER OPTCAL TTL VERT PIN HEAD, Packaging: Bulk, Output Type: TTL, Mounting Type: Chassis Mount, Orientation: Vertical, Termination Style: Pin Header, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Optical, Detent: No, Pulses per Revolution: 8192, Actuator Type: Shaft, Built in Switch: No, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMCS-20-8K-KIT TMCS-20-8K-KIT Hersteller : ADI Trinamic TMCS_20_datasheet_rev1_50-3365032.pdf Encoders Optical Encoder, 8192 Pulses, 20mm Diame