Produkte > ADI TRINAMIC > TMCS-28-1K-KIT
TMCS-28-1K-KIT
TMCS-28-1K-KIT ADI Trinamic
78103460FE4C44FD7EC12F27501FEEA15ECA2D20D8103585976BC223257ACB60.pdf
Hersteller: ADI Trinamic
Encoders Optical Encoder, 1024 Pulses, 28mm Diame
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMCS-28-1K-KIT ADI Trinamic
Description: OPTICAL ENCODER, 1024 PULSES, 28, Packaging: Box, Output Type: TTL, Mounting Type: Chassis Mount, Orientation: Vertical, Termination Style: Pin Header, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Optical, Detent: No, Pulses per Revolution: 625, Actuator Type: Shaft, Built in Switch: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Termination Style: Pin Header
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V