Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > TMCS-28-5-10K-AT-01
TMCS-28-5-10K-AT-01
TMCS-28-5-10K-AT-01 Analog Devices, Inc.
tmcs-28_datasheet_rev1.80.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Optical Encoder Rotary Incremental Hollow Straight Digital Square Wave 40000CPR
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMCS-28-5-10K-AT-01 Analog Devices, Inc.
Description: OPTICAL ENCODER, 10000 PULSES, 2, Packaging: Box, Output Type: TTL, Mounting Type: Chassis Mount, Orientation: Vertical, Termination Style: Pin Header, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Optical, Detent: No, Pulses per Revolution: 625, Actuator Type: Shaft, Built in Switch: No.
Weitere Produktangebote TMCS-28-5-10K-AT-01
Termination Style: Pin Header
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Encoder Type: Incremental, Optical
Detent: No
Pulses per Revolution: 625
Actuator Type: Shaft
Built in Switch: No
Produkt ist nicht verfügbar
TMCS-28-5-10K-AT-01 Hersteller : ADI Trinamic TMCS_28_datasheet_rev1_80-3467835.pdf Encoders Optical Encoder, 10000 Pulses, 28 mm Dia