Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6202BGNZ250
TMS320C6202BGNZ250
TMS320C6202BGNZ250 Texas Instruments
sprs104i.pdf
Hersteller: Texas Instruments
DSP Fixed-Point 16bit 250MHz 2000MIPS 352-Pin FCBGA Tray
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6202BGNZ250 Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 352-BBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 384KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.50V, Clock Rate: 250MHz, Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27), Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6202BGNZ250 TMS320C6202BGNZ250 Hersteller : Texas Instruments sprs104i.pdf DSP Fixed-Point 16bit 250MHz 2000MIPS 352-Pin FCBGA Tray
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
auf Bestellung 393 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 352-BBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.50V
Clock Rate: 250MHz
Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 487 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.50V
Clock Rate: 250MHz