Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6202GJL250X
TMS320C6202GJL250X
TMS320C6202GJL250X Texas Instruments
TMS320C6202(B).pdf
Hersteller: Texas Instruments
DSP Fixed-Point 16bit 250MHz 2000MIPS 352-Pin FCBGA
auf Bestellung 798 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6202GJL250X Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA, Packaging: Tube, Package / Case: 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Interface: McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 384KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 250MHz, Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27), Part Status: Not For New Designs.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6202GJL250X TMS320C6202GJL250X Hersteller : Texas Instruments TMS320C6202(B).pdf DSP Fixed-Point 16bit 250MHz 2000MIPS 352-Pin FCBGA
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 240 Stücke:
auf Bestellung 1120 Stücke:
auf Bestellung 526 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 250MHz
Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27)
Part Status: Not For New Designs
auf Bestellung 2711 Stücke:
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 250MHz