Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6202GJLA233
TMS320C6202GJLA233
TMS320C6202GJLA233 Texas Instruments
TMS320C6202(B).pdf
Hersteller: Texas Instruments
DSP Fixed-Point 16bit 233MHz 1864MIPS 352-Pin FCBGA Tray
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6202GJLA233 Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Interface: McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 384KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 233MHz, Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27), Part Status: Not For New Designs.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6202GJLA233 TMS320C6202GJLA233 Hersteller : Texas Instruments TMS320C6202(B).pdf DSP Fixed-Point 16bit 233MHz 1864MIPS 352-Pin FCBGA Tray
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 3 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 106 Stücke:
Packaging: Bulk
Package / Case: 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 233MHz
Supplier Device Package: 352-FCBGA (27x27)
Part Status: Not For New Designs
auf Bestellung 181 Stücke:
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 384KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 233MHz