Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6203BGNY173
TMS320C6203BGNY173
TMS320C6203BGNY173 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6203b
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 384-FBGA, FCCSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 896kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.50V
Supplier Device Package: 384-FC/CSP (18x18)
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6203BGNY173 Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 384-BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 384-FBGA, FCCSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 896kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.50V, Supplier Device Package: 384-FC/CSP (18x18), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TMS320C6203BGNY173
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6203BGNY173 TMS320C6203BGNY173 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6203b DSP Fixed-Point 16bit 173MHz 1384MIPS 384-Pin FC/CSP Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TMS320C6203BGNY173 TMS320C6203BGNY173 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6203b Description: IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 896kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.50V
Part Status: Active
TMS320C6203BGNY173 TMS320C6203BGNY173 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6203b Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Fixed-Pt Dig Signal Proc