Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6205GWT200
TMS320C6205GWT200
TMS320C6205GWT200 Texas Instruments
tms320c6205.pdf
Hersteller: Texas Instruments
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6205GWT200 Texas Instruments
Description: IC DSP FIXED POINT HP 288-BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 288-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: McBSP, PCI, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 128KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.50V, Clock Rate: 200MHz, Supplier Device Package: 288-NFBGA (16x16), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 90
auf Bestellung 180 Stücke:
Mindestbestellmenge: 90
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 288-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: McBSP, PCI
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 128KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.50V
Clock Rate: 200MHz