Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6211GFN150
TMS320C6211GFN150
TMS320C6211GFN150 Texas Instruments
sprs073l.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 256-BGA
Packaging: Tube
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 150MHz
Supplier Device Package: 256-BGA (27x27)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6211GFN150 Texas Instruments
Description: IC FIXED-POINT DSP 256-BGA, Packaging: Tube, Package / Case: 256-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 72kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 150MHz, Supplier Device Package: 256-BGA (27x27), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote TMS320C6211GFN150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6211GFN150 sprs073l.pdf
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 150MHz