Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6711DGDP200
TMS320C6711DGDP200
TMS320C6711DGDP200 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6711d
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC DIG SIG PROCESSOR 272-BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 272-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, McBSP
Type: Floating Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.26V
Clock Rate: 200MHz
Supplier Device Package: 272-BGA (27x27)
Part Status: Active
auf Bestellung 235 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6711DGDP200 Texas Instruments
Description: IC DIG SIG PROCESSOR 272-BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 272-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Floating Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 72kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.26V, Clock Rate: 200MHz, Supplier Device Package: 272-BGA (27x27), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6711DGDP200 TMS320C6711DGDP200 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6711d Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Floating-Pt Dig Sig Proc A 595-S320C6711 A 595-S320C6711DZDP200
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TMS320C6711DGDP200 TMS320C6711DGDP200 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6711d DSP Floating-Point 32bit 200MHz 1600MIPS 272-Pin BGA Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TMS320C6711DGDP200 TMS320C6711DGDP200 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6711d Description: IC DIG SIG PROCESSOR 272-BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 272-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Floating Point
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 72kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.26V
Clock Rate: 200MHz