Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6726RFP250
TMS320C6726RFP250
TMS320C6726RFP250 Texas Instruments
TMS320C6727%2C26%2C22.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC FLOATING-POINT DSP 144-HTQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-TQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Interface: EBI/EMI, I2C, McASP, SPI
Type: Floating Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (384kB)
On-Chip RAM: 288kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 250MHz
Supplier Device Package: 144-HTQFP (20x20)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 2830 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6726RFP250 Texas Instruments
Description: IC FLOATING-POINT DSP 144-HTQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-TQFP Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Interface: EBI/EMI, I2C, McASP, SPI, Type: Floating Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (384kB), On-Chip RAM: 288kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.20V, Clock Rate: 250MHz, Supplier Device Package: 144-HTQFP (20x20), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote TMS320C6726RFP250
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Mounting Type: Surface Mount
Type: Floating Point
On-Chip RAM: 288kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 250MHz