Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320C6727BGDH300
TMS320C6727BGDH300
TMS320C6727BGDH300 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6727b
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: EBI/EMI, HPI, I2C, McASP, SPI
Type: Floating Point
Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (384kB)
On-Chip RAM: 288kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 300MHz
Supplier Device Package: 256-BGA (17x17)
auf Bestellung 612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320C6727BGDH300 Texas Instruments
Description: IC FLOATING POINT DSP 256-BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: EBI/EMI, HPI, I2C, McASP, SPI, Type: Floating Point, Operating Temperature: 0°C ~ 90°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (384kB), On-Chip RAM: 288kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.20V, Clock Rate: 300MHz, Supplier Device Package: 256-BGA (17x17).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320C6727BGDH300 TMS320C6727BGDH300 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6727b Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Floating-Point DSP
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TMS320C6727BGDH300 TMS320C6727BGDH300 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6727b DSP Floating-Point 32bit/64bit 300MHz 2400MIPS 256-Pin BGA Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TMS320C6727BGDH300 TMS320C6727BGDH300 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320c6727b Description: IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Floating Point
On-Chip RAM: 288kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 300MHz