Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320DM335DZCE216
TMS320DM335DZCE216
TMS320DM335DZCE216 Texas Instruments
sprs528c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 337-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: ASP, EBI/EMI, I²C, SPI, UART, USB
Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (8kB)
On-Chip RAM: 56kB
Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: 1.30V
Clock Rate: 216MHz
Supplier Device Package: 337-BGA (13x13)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320DM335DZCE216 Texas Instruments
Description: IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 337-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: ASP, EBI/EMI, I²C, SPI, UART, USB, Type: Digital Media System-on-Chip (DMSoC), Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (8kB), On-Chip RAM: 56kB, Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: 1.30V, Clock Rate: 216MHz, Supplier Device Package: 337-BGA (13x13).
Weitere Produktangebote TMS320DM335DZCE216
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320DM335DZCE216 TMS320DM335DZCE216 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320dm335 Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Dig Media System-on- Chip