Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320VC5401GGU50
TMS320VC5401GGU50
TMS320VC5401GGU50 Texas Instruments
tms320vc5401.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC FIXED POINT DPS 144-BGA
Packaging: Tube
Package / Case: 144-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Host Interface, McBSP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (8kB)
On-Chip RAM: 16KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 50MHz
Supplier Device Package: 144-BGA MICROSTAR (12x12)
auf Bestellung 7383 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320VC5401GGU50 Texas Instruments
Description: IC FIXED POINT DPS 144-BGA, Packaging: Tube, Package / Case: 144-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (8kB), On-Chip RAM: 16KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 50MHz, Supplier Device Package: 144-BGA MICROSTAR (12x12).
Weitere Produktangebote TMS320VC5401GGU50
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320VC5401GGU50 tms320vc5401.pdf
auf Bestellung 19915 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 144-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Fixed Point
Non-Volatile Memory: ROM (8kB)
On-Chip RAM: 16KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 50MHz