Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320VC5410GGW100
TMS320VC5410GGW100
TMS320VC5410GGW100 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320vc5410
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA
Packaging: Tube
Package / Case: 176-LFBGA
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (32kB)
On-Chip RAM: 128KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 2.50V
Clock Rate: 100MHz
Supplier Device Package: 176-BGA MICROSTAR (15x15)
auf Bestellung 2869 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320VC5410GGW100 Texas Instruments
Description: IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA, Packaging: Tube, Package / Case: 176-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (32kB), On-Chip RAM: 128KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 2.50V, Clock Rate: 100MHz, Supplier Device Package: 176-BGA MICROSTAR (15x15).
Weitere Produktangebote TMS320VC5410GGW100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS320VC5410GGW100 Hersteller : TI/BB suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320vc5410 04+ BGA
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TMS320VC5410GGW100 TMS320VC5410GGW100 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms320vc5410 Description: IC DIG SIG PROCESSOR 176-BGA
Packaging: Tube
Package / Case: 176-LFBGA
Type: Fixed Point
On-Chip RAM: 128KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 2.50V
Clock Rate: 100MHz