Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS5701114CZWTQQ1
TMS5701114CZWTQQ1
TMS5701114CZWTQQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms570ls1114
Hersteller: Texas Instruments
ARM Microcontrollers - MCU 16/32 Bit RISC Flash MCU Cortex R4F Au
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS5701114CZWTQQ1 Texas Instruments
Description: IC MCU 16/32B 1MB FLASH 337NFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 337-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 180MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 128K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 64K x 8, Core Processor: ARM® Cortex®-R4F, Data Converters: A/D 24x12b, Core Size: 16/32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.14V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, LINbus, MibSPI, SCI, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 337-NFBGA (16x16), Number of I/O: 101, DigiKey Programmable: Not Verified, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote TMS5701114CZWTQQ1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMS5701114CZWTQQ1 TMS5701114CZWTQQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftms570ls1114 Description: IC MCU 16/32B 1MB FLASH 337NFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 337-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 180MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 128K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64K x 8
Core Processor: ARM® Cortex®-R4F
Data Converters: A/D 24x12b
Core Size: 16/32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.14V ~ 3.6V