Produkte > UNITED CHEMI-CON > TND14V-471KB00AAA0
TND14V-471KB00AAA0
TND14V-471KB00AAA0 United Chemi-con
v-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Var MOV 300VAC/385VDC 6000A 470V Thru-Hole Radial
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TND14V-471KB00AAA0 United Chemi-con
Description: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 125J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 420 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TND14V-471KB00AAA0 TND14V-471KB00AAA0 Hersteller : Chemi-Con V-e.PDF Description: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 125J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 420 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 740 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
TND14V-471KB00AAA0 TND14V-471KB00AAA0 Hersteller : Chemi-Con V-e.PDF Varistors 385VDC 470V 5000A AEC-Q200
auf Bestellung 2 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TND14V-471KB00AAA0 TND14V-471KB00AAA0 Hersteller : United Chemi-con v-e.pdf Var MOV 300VAC/385VDC 6000A 470V Thru-Hole Radial
auf Bestellung 1642 Stücke:
Mindestbestellmenge: 159
TND14V-471KB00AAA0 Hersteller : NIPPON Chemi-Con V-e.PDF Var MOV 300VAC/385VDC 6000A 470V Thru-Hole Radial
Mindestbestellmenge: 177