Produkte > NKK SWITCHES > TP02121W-4K
TP02121W-4K
TP02121W-4K NKK Switches
CN0362_TP02SeriesTouchScreens.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Packaging: Box
Length: 10.40" (264.26mm)
Type: Resistive
Width: 6.55" (166.40mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TP02121W-4K NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1", Packaging: Box, Length: 10.40" (264.26mm), Type: Resistive, Width: 6.55" (166.40mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TP02121W-4K TP02121W-4K Hersteller : NKK Switches CN0362_TP02SeriesTouchScreens.pdf Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Packaging: Box
Length: 10.40" (264.26mm)
Type: Resistive
Width: 6.55" (166.40mm)
Height: 0.08" (2.10mm)