Produkte > NKK SWITCHES > TP02156W-4K
TP02156W-4K
TP02156W-4K NKK Switches
CN0362_TP02SeriesTouchScreens.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Packaging: Box
Length: 13.68" (347.50mm)
Type: Resistive
Width: 7.75" (196.80mm)
Height: 0.08" (2.10mm)
Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TP02156W-4K NKK Switches
Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6", Packaging: Box, Length: 13.68" (347.50mm), Type: Resistive, Width: 7.75" (196.80mm), Height: 0.08" (2.10mm), Diagonal Screen Size: 15.6" (396.24mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TP02156W-4K TP02156W-4K Hersteller : NKK Switches CN0362_TP02SeriesTouchScreens.pdf Description: TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Packaging: Box
Length: 13.68" (347.50mm)
Type: Resistive
Width: 7.75" (196.80mm)
Height: 0.08" (2.10mm)