Produkte > TPA > TPA3100D2IRGZRQ1
TPA3100D2IRGZRQ1
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpa3100d2-q1
Hersteller:
auf Bestellung 5200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPA3100D2IRGZRQ1
Description: IC AMP CLASS D STER 21.8W 48VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Output Type: 2-Channel (Stereo), Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 10V ~ 26V, Max Output Power x Channels @ Load: 21.8W x 2 @ 8Ohm, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote TPA3100D2IRGZRQ1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPA3100D2IRGZRQ1 TPA3100D2IRGZRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpa3100d2-q1 Audio Amp Speaker 2-CH Stereo 21.8W Class-D Automotive 48-Pin VQFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TPA3100D2IRGZRQ1 TPA3100D2IRGZRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpa3100d2-q1 Description: IC AMP CLASS D STER 21.8W 48VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Output Type: 2-Channel (Stereo)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 10V ~ 26V
Max Output Power x Channels @ Load: 21.8W x 2 @ 8Ohm
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
TPA3100D2IRGZRQ1 TPA3100D2IRGZRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpa3100d2-q1 Audio Amplifiers CLASS-D AUDIO Pwr Am p