Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPCL225K016R5000
TPCL225K016R5000
TPCL225K016R5000 KYOCERA AVX Components
tpc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 16V L CASE 10% (1.6 X 0.85 X 0.85mm) Inward L SMD 1608-10 5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPCL225K016R5000 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 0603, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPCL225K016R5000 TPCL225K016R5000 Hersteller : KYOCERA AVX TPC.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 0603
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
TPCL225K016R5000 TPCL225K016R5000 Hersteller : KYOCERA AVX Components tpc.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 16V L CASE 10% (1.6 X 0.85 X 0.85mm) Inward L SMD 1608-10 5 Ohm 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 76
Mindestbestellmenge: 76
Mindestbestellmenge: 50
Mindestbestellmenge: 50
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 5
TPCL225K016R5000 TPCL225K016R5000 Hersteller : Kyocera AVX TPC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Vdc 2.2uF 0603 +/- 10% ESR=5000mOhms
auf Bestellung 868 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar