Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPIC84125TPWPRQ1
TPIC84125TPWPRQ1
TPIC84125TPWPRQ1 Texas Instruments
TPIC84125-Q1.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Antenna Driver Automotive AEC-Q100 28-Pin HTSSOP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPIC84125TPWPRQ1 Texas Instruments
Description: IC PASS ENTRY 125KHZ 28HTSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 125kHz, Interface: SPI, Type: Passive Entry/Start, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 7V ~ 38V, Supplier Device Package: 28-HTSSOP, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote TPIC84125TPWPRQ1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPIC84125TPWPRQ1 TPIC84125TPWPRQ1 Hersteller : Texas Instruments TPIC84125-Q1.pdf Description: IC PASS ENTRY 125KHZ 28HTSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 125kHz
Interface: SPI
Type: Passive Entry/Start
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 7V ~ 38V