Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPME106K050H0120
TPME106K050H0120
TPME106K050H0120 KYOCERA AVX Components
tpm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 50V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.12 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPME106K050H0120 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TPME106K050H0120
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPME106K050H0120 TPME106K050H0120 Hersteller : KYOCERA AVX TPM.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPME106K050H0120 TPME106K050H0120 Hersteller : Kyocera AVX TPM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 10% 2917 Mu lti-anode