Produkte > AVX CORPORATION > TPME477K006S0030
TPME477K006S0030
TPME477K006S0030 AVX Corporation
TPM.pdf
Hersteller: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPME477K006S0030 AVX Corporation
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 6V DC, Mounting: SMD, Case: E, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPM, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 330mm.
Weitere Produktangebote TPME477K006S0030
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPME477K006S0030 TPME477K006S0030 Hersteller : Kyocera AVX AVXC_S_A0011956963_1-2538319.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 470uF 10% 2917 Multi-anode
Produkt ist nicht verfügbar
TPME477K006S0030 Hersteller : KYOCERA AVX TPM.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 470uF; 6VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPM
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 6V DC
Mounting: SMD
Case: E
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPM
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 330mm