Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS26600RHFR
TPS26600RHFR
TPS26600RHFR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2660
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC ELECTRONIC FUSE 5% 24VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Electronic Fuse
Voltage - Input: 4.2V ~ 55V
Current - Output: 2.35A
Accuracy: ±5%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Supplier Device Package: 24-VQFN (5x4)
Part Status: Active
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS26600RHFR Texas Instruments
Description: IC ELECTRONIC FUSE 5% 24VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Electronic Fuse, Voltage - Input: 4.2V ~ 55V, Current - Output: 2.35A, Accuracy: ±5%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Supplier Device Package: 24-VQFN (5x4), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS26600RHFR TPS26600RHFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2660 Description: IC ELECTRONIC FUSE 5% 24VQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Electronic Fuse
Voltage - Input: 4.2V ~ 55V
Current - Output: 2.35A
Accuracy: ±5%
Part Status: Active
auf Bestellung 17278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TPS26600RHFR TPS26600RHFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2660 Hot Swap Voltage Controllers 4.2-V to 60-V 150m& Omega; 0.1-2.23A eF A 595-TPS26600RHFT
TPS26600RHFR TPS26600RHFR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps2660 Hot Swap Controller 1-CH 60V N-Channel Electronic Fuse 24-Pin VQFN EP T/R
auf Bestellung 36 Stücke:
auf Bestellung 36 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar