Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3702AX33DDCT
TPS3702AX33DDCT
TPS3702AX33DDCT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3702
Hersteller: Texas Instruments
Processor Supervisor 3.3V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 51300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 224
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3702AX33DDCT Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Voltage Detector, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Voltage - Threshold: 3.3V, Supplier Device Package: SOT-23-THIN, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3702AX33DDCT TPS3702AX33DDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3702 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TSOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Voltage Detector
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Voltage - Threshold: 3.3V
Supplier Device Package: SOT-23-THIN
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
TPS3702AX33DDCT TPS3702AX33DDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3702 Supervisory Circuits High-Acc Fixed Thre shold OV/UV Mntr A 5 A 595-TPS3702AX33DDCR
auf Bestellung 370 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Voltage Detector
Reset: Active Low
Voltage - Threshold: 3.3V
auf Bestellung 430 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
TPS3702AX33DDCT TPS3702AX33DDCT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3702 Processor Supervisor 3.3V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin TSOT-23 T/R
auf Bestellung 43 Stücke:
auf Bestellung 43 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar