Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3702CX33DDCR
TPS3702CX33DDCR
TPS3702CX33DDCR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3702
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TSOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Voltage Detector
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Voltage - Threshold: 3.3V