Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3703C7115DSERQ1
TPS3703C7115DSERQ1
TPS3703C7115DSERQ1 Texas Instruments
tps3760-q1.pdf?ts=1721986768786&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS3760-Q1%252Fpart-details%252FTPS3760A012DYYRQ1%253Fbm-verify%253DAAQAAAAJ_____1stWSqVG-sy-gnatRFtjx1l0lYLJVvp1eZPnNukn67AXQ0V9zc33Z
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: Adjustable/Selectable
Voltage - Threshold: 1.15V
Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5)
Grade: Automotive
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3703C7115DSERQ1 Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: Adjustable/Selectable, Voltage - Threshold: 1.15V, Supplier Device Package: 6-WSON (1.5x1.5), Grade: Automotive, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3703C7115DSERQ1 TPS3703C7115DSERQ1 Hersteller : Texas Instruments tps3760-q1.pdf?ts=1721986768786&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS3760-Q1%252Fpart-details%252FTPS3760A012DYYRQ1%253Fbm-verify%253DAAQAAAAJ_____1stWSqVG-sy-gnatRFtjx1l0lYLJVvp1eZPnNukn67AXQ0V9zc33Z Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-WFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Reset: Active Low
Voltage - Threshold: 1.15V
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TPS3703C7115DSERQ1 TPS3703C7115DSERQ1 Hersteller : Texas Instruments tps3760-q1.pdf?ts=1721986768786&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS3760-Q1%252Fpart-details%252FTPS3760A012DYYRQ1%253Fbm-verify%253DAAQAAAAJ_____1stWSqVG-sy-gnatRFtjx1l0lYLJVvp1eZPnNukn67AXQ0V9zc33Z Supervisory Circuits Automotive high-accuracy window supervisor with reset time delay 6-WSON -40 to 125