Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3840DL29DBVR
TPS3840DL29DBVR
TPS3840DL29DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Power Supply Monitor
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.9V
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3840DL29DBVR Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Power Supply Monitor, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 619ms Typical, Voltage - Threshold: 2.9V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3840DL29DBVR TPS3840DL29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Power Supply Monitor
Reset: Active Low
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.9V
Part Status: Active
auf Bestellung 10644 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
TPS3840DL29DBVR TPS3840DL29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Supervisory Circuits Nanopower high-input voltage supervisor A 595-PS3840DL29DBVRQ1
Mindestbestellmenge: 2
TPS3840DL29DBVR TPS3840DL29DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Processor Supervisor 2.9V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar