Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3840PL27DBVR
TPS3840PL27DBVR
TPS3840PL27DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840
Hersteller: Texas Instruments
Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Push-Pull 5-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3840PL27DBVR Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Power Supply Monitor, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 619ms Typical, Voltage - Threshold: 2.7V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3840PL27DBVR TPS3840PL27DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Power Supply Monitor
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.7V
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Power Supply Monitor
Reset: Active Low
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.7V
Mindestbestellmenge: 15
TPS3840PL27DBVR TPS3840PL27DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Supervisory Circuits Nanopower high-input voltage supervisor
Mindestbestellmenge: 3
TPS3840PL27DBVR TPS3840PL27DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3840 Processor Supervisor 2.7V 1 Active Low/Push-Pull 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar